Naprawa i serwis skrzyń automatycznych

AUTO-TRANS 

to połączenie pełnego profesjonalizmu jeśli chodzi o serwis oraz długoletniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej od ponad 20 lat!
Nasz serwis  oferuje kompleksową i fachową obsługę pojazdów
-przeglądy okresowe
-serwisy pogwarancyjne
-sprawdzenia przed zakupowe
-naprawę skrzyń automatycznych
– czyszczenie kanałów dolotowych łupinami z orzecha
-wymiany filtrów
-serwisy olejowe
-wymiany rozrządu
-elektromechanikę
– obsługę klimatyzacji
Oferujemy  pełen zakres usług.Od prostych napraw po skomplikowane i nietypowe usterki. Wykonujemy również naprawę :
-zawieszeń
-układów hamulcowych
 -serwis i naprawę automatycznych -skrzyń biegów
przeglądy przed zakupem auta  weryfikacja stanu technicznego pojazdów

Przeglądy przed zakupowe:

Pierwszą i najważniejszą czynnością jest diagnostyka komputerowa oparta na oryginalnym testerze BMW którą wykonujemy w pierwszym etapie sprawdzenia przed zakupowego. Drugą istotną kwestią jest sprawdzenie stanu technicznego auta na podnośniku oraz wszystkich płynów eksploatacyjnych potrzebnych do  bezpiecznego a zarazem  prawidłowego użytkowania pojazdu. Do każdego sprawdzenia dołączone zostaję pismo z opisem,dokumentacją zdjęciową lub nagraniem video.
*Elektromechanika :
Oferujemy doposażanie pojazdów , naprawę i modyfikacje elektryki i elektroniki,  aktualizacje oprogramowania, programowanie  i kodowanie pojazdów , naprawę modułów I sterowników.
Aktualizujemy oprogramowanie samochodu, dzięki czemu Twój pojazd  będzie zawsze na bieżąco. Oferujemy również najnowsze wersje oprogramowania automatycznych skrzyni biegów.
 Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi doradcy dysponują ogromną wiedzą i są wprost do państwa dyspozycji. Pomogą uzyskać wszystkie istotne informacje ,odpowiedzieć na szereg zadawanych pytań bądź umówią wizytę w naszym serwisie w dogodnym dla klienta terminie.
Kontakt:

Serwis automatycznych skrzyń biegów 513-513-621