REGENERACJA I SERWIS SKRZYŃ AUTOMATYCZNYCH

POWERSHIFT

 

Regenerujemy automatyczne skrzynie biegów POWERSHIFT.  KTÓRE SĄ MONTOWANE W Fordach Mondeo, Galaxy, Fokus, Kuga, C-max, S-max, oraz w samochodach VOLVO: XC90, XC60, S80, S60, V70, V60, V50, V40, DODGE I innych markach. DEMONTAŻ-SKRZYNI-POWERSHIF Regeneracja polega na usunięciu podstawowej przyczyny awarii skrzyni automatycznej  czyli tłumika drgań i zamontowanie wzmocnionego tłumnika drgań. Jednocześnie wzmocnienie obudowy w szczególnym miejscu a przede wszystkim wzmocniony tłumik drgań pozwala skutecznie zwiększyć przebiegi tych skrzyń skrzyń automatycznych.

 SKRZYNIA-AUTOMATYCZNA-POWERSHIFT Po regeneracji w firmie AUTO-TRANS żywotność skrzyń automatycznych POWERSHIFT  wydłuża się radykalnie i pozwala na wieloletnią bezawaryjną eksploatację przy zachowaniu zaleceń co do przeglądów. Na powyższą usługę udzielamy pisemnej gwarancji.

 POWERSHIFT-REGENERACJA

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę potrzebną do serwisowania tych niewątpliwie najbardziej skomplikowanych zespołów samochodu t jst to nasze pasjonackie podejście do każdego tematu z tej dziedziny.

 

Serwis automatycznych skrzyń biegów  513-513-621